Írta: Administrator 2012. szeptember 03. hétfő, 17:16
Hajdúszoboszló Város Önkormányzatának Oktatási, Kulturális és Sport Bizottsága, valamint az Oktatási, Művelődési és Sport Iroda jutalmazza a 2011-2012-es tanévben az országos és megyei tanulmányi versenyeken döntőbe jutott tanulókat és a felkészítő tanáraikat.
I. Zichy Géza Zeneiskola - Alapfokú Művészetoktatási Intézmény pedagógusainak és diákjainak műsorát hallottuk
1./ Monti: Csárdás
Előadta: Tóth Anna furulya
zongorán kísért: Zsákai Zsuzsa
felkészítő tanár: Scherfel László
2./ Vigyázz a madárra...
Előadta: Komlós Mária ének
A város általános iskoláiban tanuló diákok részére pénzjutalmak átadására került sor
A pénzjutalmakat átadta: Dr. Sóvágó László polgármester Úr
1. SOMOGYI ÁGNES
Az elmúlt tanévben a Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola 8. c. osztályos tanulója volt
- a Kazinczy Szépkiejtési verseny országos döntőjébe jutott
Felkészítő tanára: Törökné Matkó Zsuzsa
2. DEDE ZSOLT
Az előző tanévben a Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola 4. a. osztályos tanulója volt
- az Alapműveleti matematika megyei versenyen 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Némethyné Móré Edit
3. TOPÁNY BRIGITTA
Az elmúlt tanévben a Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola 8. b. osztályos tanulója volt
- az Országos angol tanulmányi verseny 9. helyen végzett
Felkészítő tanára: Szabóné Juhász Emese
4. TÓTH ÁGNES
Az előző tanévben a Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola 6. c. osztályos tanulója volt.
- az Országos angol tanulmányi verseny megyei fordulójának 3. helyezettje volt
Felkészítő tanára: Kaltenecker Erika
5. DEILINGER DÓRA
Az elmúlt tanévben a Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola 7. a. osztályos tanulója volt.
- az Alapműveleti matematika verseny megyei fordulóján 2.helyezést ért el
Felkészítő tanára: Vargáné Várszegi Csilla
6. SZARVAS ENIKŐ
Az elmúlt tanévben a Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola 7. a. osztályos tanulója volt.
- az Alapműveleti matematika verseny megyei fordulóján 3. helyen végzett
Felkészítő tanára: Vargáné Várszegi Csilla
7. FARKAS DÁVID
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 6. a. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Egyéni és Csapatverseny megyei fordulóján 2 helyezést ért el
Felkészítő tanára: Erdei Gyuláné
8. NAGY PATRIK JÁNOS
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 6. a. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Egyéni és Csapatverseny megyei fordulóján 2 helyezett lett
Felkészítő tanára: Erdei Gyuláné
9. PATKÓS VIKTÓRIA
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 5. a. osztályos tanulója volt.
- "A nyelv egy szépen szóló muzsika" Nyelvhelyességi verseny megyei fordulóján .1. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Erdei Gyuláné
10 . BAK DÁVID
Az előző tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 5. b. osztályos tanulója volt.
- a "Varázsceruza" Megyei Helyesíró versenyen és
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Egyéni és Csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezett lett
Felkészítő tanára: Kiss Andrásné
11. DOBI GERGŐ ISTVÁN
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 5. b. osztályos tanulója volt.
- a Zrínyi Ilona matematika verseny,
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Egyéni és Csapatverseny,
- a Bendegúz Országos Nyelvészeti verseny megyei fordulóján 3. helyezést ért el,
- a Curie Kémia Emlékversenyen országos 14. helyezett lett
Felkészítő tanára: Totyikné Borbély Gabriella
Kiss Andrásné
12. SZABÓ MARCELL
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 5. b. osztályos tanulója volt.
- a Zrínyi Ilona matematika országos versenyen 9.,
- a Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulóján 1, és 3.,
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Egyéni és Csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Totyikné Borbély Gabriella
Kiss Andrásné
13. TÓTH DORINA GRÉTA
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 5. b osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi és Irodalmi Egyéni és Csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezett lett
Felkészítő tanára: Kiss Andrásné
14. GYÖRFI ZSOLT MARTIN
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 4. a. osztályos tanulója volt.
- a Megyei Alsós Komplex versenyen és a
- a Megyei matematika versenyen 3 helyezést ért el
Felkészítő tanára: Pinczésné Kovács Anikó
15. MAKAI ATTILA TAMÁS
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 3. b osztályos tanulója volt.
- a Bendegúz Országos Nyelvészeti verseny megyei fordulóján 1.,
- a "Varázsceruza" Megyei Helyesíró, valamint a
- Megyei Alsós Komplex versenyen 3. helyen végzett
Felkészítő tanára: Baloghné Futó Zsuzsanna
16. FEDICS FANNI
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 3. b. osztályos tanulója volt.
- a Megyei Alsós Komplex versenyen 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Baloghné Futó Zsuzsanna
17. VÁRI LILIÁNA
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 5.b. osztályos tanulója volt.
- a Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulóján 3 helyezett lett,
Felkészítő tanára: Totyikné Borbély Gabriella
18. KISS ZSÓFIA
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 5. b. osztályos tanulója volt.
- a Curie Kémia Emlékversenyen országos 14. helyen végzett
Felkészítő tanára: Totyikné Borbély Gabriella
19. KÜZMÖS CSENGE INEZ
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 5. b. osztályos tanulója volt.
- a Curie Kémia Emlékversenyen országos 14. volt
Felkészítő tanára: Totyikné Borbély Gabriella
20. KIS KÁROLY ÁRPÁD
Az előző tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 4. b osztályos tanulója volt.
- a Megyei helyesírási versenyen 2.
- a Megyei Alsós Komplex versenyen 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Juhászné Pusztai Irén
21. TÓTH DOMINIK FRANK
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 2. a. osztályos tanulója volt
- a Bendegúz Országos Nyelvészeti verseny megyei fordulóján és
- a Megyei Helyesírási versenyen 3 helyezett lett
Felkészítő tanára: Juhász Zoltánné
22. NAGY GERGELY
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 3. b. osztályos tanulója volt.
- a Megyei Alsós Komplex versenyen 3. helyezést ért el
Felkészítő tanárai: Baloghné Futó Zsuzsanna
23. NAGY ENIKŐ
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 6. a osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Egyéni és Csapatverseny megyei fordulóján 2. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Erdei Gyuláné
24. NEMES JÓZSEF
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 6. a osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Egyéni és Csapatverseny megyei fordulóján 2 helyezett lett
Felkészítő tanára: Erdei Gyuláné
25. DANCS MÁRTON
Az előző tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 3.c. osztályos tanulója volt
- a Bolyai Matematika Egyéni verseny megyei fordulóján 1.
- a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján és a
- a Megyei Alsós Komplex versenyen 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Dr. Szura Józsefné
26. BORBÉLY NÁNDOR
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 3. c. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján 3. helyen végzett
Felkészítő tanára: Dr. Szura Józsefné
27. NEMES PÉTER
Az elmúlt tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 3. a. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezett lett
Felkészítő tanára: Dr. Szura Józsefné
28. ENYEDI MÁTÉ
Az előző tanévben a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola 3. a. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezést ér el
Felkészítő tanára: Dr. Szura Józsefné
29. A Bárdos Lajos Általános Iskolában működő BÁRDOS LAJOS GYERMEKKAR
- a Kórusok Országos Minősítő versenyén aranydiplomát szerzett
Karnagy: Kiss Zoltán
A pénzjutalmat átveszi a gyermekkar képviseletében:
Korpos Viktória 8.a. osztályos tanuló
30. A Kórusok Országos Minősítő versenyén a Bárdos Lajos Általános Iskolában működő KICSINYEK KÓRUSA aranydiplomába részesült
A kórus vezetője: Komódi Zsuzsanna
A pénzjutalmat átveszi a Kórus nevében:
Nagy Gábor 4. a. osztályos tanuló
31. UHRIN LILI EMMA
Az elmúlt tanévben a Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola 5. b. osztályos tanulója volt
- a Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulóján 3 helyezést ért el
Felkészítő tanára: Molnárné Csukás Irén
32. ANTAL LAURA ERIKA
Az elmúlt tanévben a Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola 5. b. osztályos tanulója volt
- a Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulóján 3 helyezett lett
Felkészítő tanára: Molnárné Csukás Irén
33. TÓTH KATA DALMA
Az előző tanévben a Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola 5. b. osztályos tanulója volt
- a Bolyai matematika egyéni és csapat verseny megyei fordulóján 3. helyen végzett
Felkészítő tanára: Molnárné Csukás Irén
34. SEK ANNAMÁRIA
Az előző tanévben a Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola 5. a. osztályos tanulója volt
- a Bolyai matematika csapat verseny megyei fordulóján 3 helyezett lett
Felkészítő tanára: Molnárné Csukás Irén
35. NAGY ZSOLT
Az előző tanévben a Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola 6. a. osztályos tanulója volt
- a Bolyai matematika egyéni verseny megyei fordulóján 2 helyezett lett
- az Alapműveleti matematika megyei versenyen 3. helyen végzett
Felkészítő tanára: Szabó Gyuláné
36. ERDEI ZSANETT
Az előző tanévben a Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola 6. a. osztályos tanulója volt
- a "Varázsceruza" Megyei Helyesíró Versenyen 1 helyezett lett,
- a Bendegúz Országos Nyelvészeti verseny megyei fordulóján 2 helyezést ért el
Felkészítő tanára: Tóthné Németi Ilona
37. KOMLÓSI MÁRIA
A Zichy Géza Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény növendéke
- a 13. Zene és Művészeti Iskolák Magánének Szakos Tanulóinak országos versenyén 2 helyezést ért el
Felkészítő tanára: Törökné Komódi Judit
Dr. Benéné Zsákai Zsuzsa
A középiskolás diákok pénzjutalmainak átadása következik:
38. TAMÁS RAMÓNA KATALIN
Az előző tanévben a Közgazdasági Szakközépiskola 13. N. osztályos tanulója volt
- Gróf Wass Albert Megyei Vers- és prózamondó versenyen 3 helyen végzett
Felkészítő tanára: Kaszásné Tóth Edit
39. PREZNÁNSZKY ANETT
Az előző tanévben a Közgazdasági Szakközépiskola 11. N. osztályos tanulója volt
- a Szép magyar beszéd országos verseny döntőse volt
Felkészítő tanára: Kaszásné Tóth Edit
40. HALÁSZ TAMÁS ÁBEL
Az előző tanévben a Közgazdasági Szakközépiskola 9. N. osztályos tanulója volt
- a Megyei matematika versenyen 1 helyezést ért el
Felkészítő tanárai: Tóth Andrea
Katona Emese
41. JUHÁSZ JÁNOS M ÁTÉ
Az elmúlt tanévben a Bocskai István Szakképző Iskola 12. B. osztályos tanulója volt.
- a Szakma Kiváló Tanulója országos versenyen 9. helyezett lett.
Felkészítő tanárai: Szilágyi Lajos
Kurucz Mihály Imre
42. BALOGH BENCE
Az elmúlt tanévben a Bocskai István Szakképző Iskola 12. B. osztályos tanulója volt.
- a Szakma Kiváló Tanulója országos versenyen 12. helyezést ért el
Felkészítő tanárai: Harsányi István
Lember István
43. BALOGH ZOLTÁN CSABA
Az előző tanévben a Bocskai István Szakképző Iskola 11. B. osztályos tanulója volt.
- az Országos Közlekedési versenyen 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Petróczki Gábor
44. TÓTH ISTVÁN
Az elmúlt tanévben a Bocskai István Szakképző Iskola 12. B. osztályos tanulója volt.
- az Országos Közlekedési verseny megyei fordulóján 2. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Petróczki Gábor
45. FARKAS DÁVID
Az elmúlt tanévben a Bocskai István Szakképző Iskola 12. B. osztályos tanulója volt.
- az Országos Közlekedési verseny megyei fordulóján 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Petróczki Gábor
46. FEJES MELITTA
Az elmúlt tanévben a Bocskai István Szakképző Iskola 10. C. osztályos tanulója volt.
- az Országos Szakiskolai Közismereti verseny megyei fordulóján 2. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Nagyné Leposa Gyöngyi
47. NÁNÁSI KITTI
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 7. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Csapatversenyen országos 8. helyezett volt
Felkészítő tanára: Zsoldos Piroska
48. MOLNÁR VIVIEN
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 7. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Csapatversenyen országos 8. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Zsoldos Piroska
49. TÓTH CSENGE EMESE
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 7. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Egyéni versenyen országos 8. helyezést ért el
- az Országos Lotz János Szövegértési és Helyesíró Verseny megyei fordulóján 3. helyen végzett
Felkészítő tanára: Zsoldos Piroska
50. VARGA KÁROLY TAMÁS
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 7. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi és Csapatversenyen országos 8. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Zsoldos Piroska
51. KIS LEVENTE
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Csapatversenyen országos 8. helyezést ért el
- az Országos Lotz János Szövegértési és Helyesíró Versenyen 11 helyen végzett
- a Bendegúz Országos nyelvészeti verseny 2 helyezettje lett
- a Curie Környezetvédelmi Emlék csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezést ért el
- a Bolyai Matematika csapatversenyen országos 17. helyezettje lett
Felkészítő tanára: Árváné Márton Erzsébet
Pongor László
Deli Lajos
52. PAPP ÁGNES
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Csapatversenyen országos 8. helyezést ért el
- a Curie Környezetvédelmi Emlék csapatversenyen megyei 3. helyezett lett
- a Bolyai Matematika csapatverseny országos 17. helyezettje lett
Felkészítő tanára: Árváné Márton Erzsébet
Pongor László
Deli Lajos
53. TILL ZSANETT
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi és Irodalmi Csapatversenyen országos 8. helyezett lett
- Curie Környezetvédelmi Emlék csapatversenyen megyei 3. helyen végzett
Felkészítő tanára: Árváné Márton Erzsébet
Pongor László
54. VARGA PÉTER TAMÁS
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi és Csapatversenyen országos 8. helyen
- a Curie Környezetvédelmi Emlék csapatversenyen megyei 3. helyen
- a Bolyai Matematika csapatversenyen országos 17. helyen
- és a Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny megyei fordulóján 3. helyen végzett
Felkészítő tanára: Árváné Márton Erzsébet
Pongor László
Deli Lajos
55. HEGEDŰS ESZTER
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Csapatverseny megyei fordulóján 2. helyezést ért el
- "A Nyelv egy szépen szóló muzsika" nyelvhelyességi verseny megyei fordulóján 2. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Árváné Márton Erzsébet
56. KASZÁS REBEKA
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Csapatverseny megyei fordulóján 2. helyezett lett
Felkészítő tanára: Árváné Márton Erzsébet
57. LOVAS RÉKA
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Csapatverseny megyei fordulóján 2. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Árváné Márton Erzsébet
58. NAGY ÁKOS
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- Országos Lotz János Szövegértési és Helyesíró Versenyen 5 helyen végzett
- a Bolyai Anyanyelvi Irodalmi Egyéni verseny megyei fordulóján 2. helyezést ért el
- az Aranytoll megyei helyesíróversenyen 1. helyezett,
- a Bolyai Matematika csapatversenyen országos 17. helyen végzett,
- a Zrínyi Ilona matematika csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezett lett
Felkészítő tanára: Árváné Márton Erzsébet
Deli Lajos
59. LABANCZ LAURA
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- az Országos Lotz János Szövegértési és Helyesíró Versenyen országos 10. helyen végzett
- az "Aranytoll" megyei helyesíró versenyen 3. helyezett volt
Felkészítő tanára: Árváné Márton Erzsébet
60. GULYÁS CSILLAG VIRÁG
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 7. E. osztályos tanulója volt.
- a Bendegúz Országos nyelvészeti verseny megyei fordulójának 2 helyezettje lett
Felkészítő tanára: Zsoldos Piroska
61. MOLNÁR NIKOLETT
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 10. E. osztályos tanulója volt.
- az "Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei fordulóján 3. helyezést ért el
Felkészítő tanárai: Szántóné Nyírcsák Eleonóra
62. DÖMÉNY BIANKA
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- az Országos Angol Tanulmányi verseny megyei fordulóján 3 helyezett lett
Felkészítő tanárai: Bodó Irén Zsuzsanna
63. FODOR FLÓRA
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 13. C. osztályos tanulója volt.
- az Országos Középiskolások Tanulmányi versenyének döntőjébe jutott
Felkészítő tanára: Nagy Zsuzsanna Julianna
64. ÁRVA BENCE
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- a Curie Környezetvédelmi Emlék csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezett lett
Felkészítő tanára: Pongor László
65. KELEMEN DÁNIEL
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8.E. osztályos tanulója volt.
- a Curie Környezetvédelmi Emlék csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Pongor László
66. ULVECZKI BALÁZS
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 10. E. osztályos tanulója volt.
- az Országos Arany Dániel Matematika versenyen 7.
- a GORDIUSZ Matematika megyei versenyen 3.
- a megyei matematika versenyen 2. helyen végzett
Felkészítő tanára: Deli Lajos
67. KOCSIS PÉTER KOPPÁNY
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 9. E. osztályos tanulója volt.
- a Megyei matematika versenyen 1.
- a GORDIUSZ Matematika megyei csapat versenyen 2. helyezett lett
- Curie Kémia Emlékverseny megyei fordulóján 2. helyen végzett
Felkészítő tanára: Dankó Sándor
Kiss Bikkfalvi Erika
68. BAKÓ ALETTA
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 10. E. osztályos tanulója volt.
- a Megyei matematika versenyen 2. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Deli Lajos
69. SZATMÁRI JUDIT RÉKA
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 7. E. osztályos tanulója volt.
- Varga Tamás magtematika verseny országos döntőse lett
Felkészítő tanára: Balla Éva
70. ERDŐSI ÉVA
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 8. E. osztályos tanulója volt.
- a Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny megyei fordulóján 3. helyen végzett
Felkészítő tanára: Deli Lajos
71. KISS ZSOMBOR ANTAL
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 9. E. osztályos tanulója volt.
- a GORDIUSZ matematika csapatverseny megyei fordulóján 2 helyezést ért el
Felkészítő tanára: Dankó Sándor
72. KOVÁCS RÓBERT
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 9. E. osztályos tanulója volt.
- a GORDIUSZ matematika csapatverseny megyei fordulóján 2 helyen végzett
Felkészítő tanára: Dankó Sándor
73. KORDÁS PÉTER
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 10. E. osztályos tanulója volt.
- a GORDIUSZ matematika csapatverseny megyei fordulóján 3 helyezett lett
Felkészítő tanára: Deli Lajos
74. HOLODA PÉTER
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 10. E. osztályos tanulója volt.
- a GORDIUSZ matematika csapatverseny megyei fordulóján 3 helyezett lett
Felkészítő tanára: Deli Lajos
75. DÁVID BERNADETT
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 11. E. osztályos tanulója volt.
- a Curie Kémia Emlékverseny megyei fordulóján 3. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Károlyné Teleki Anikó
76. DÖRGŐ GYULA ÁDÁM
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 12. E. osztályos tanulója volt.
- a Curie Kémiai Emlékversenyen országos 15. helyen végzett
Felkészítő tanára: Kiss-Bikfalvi Erika
77. MOLNÁR NATÁLIA
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 7. E. osztályos tanulója volt.
- a Herman Ottó Országos biológia verseny megyei fordulóján 2 helyezést ért el
- az Árokszállási Zoltán Biológiaversenyen országos 3. helyezett lett
Felkészítő tanára: Hüvelyes Lajosné
78. NAGY BOGLÁRKA JUDIT
Az előző tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 12. E. osztályos tanulója volt.
- a Curie Környezetvédelmi Emlék csapatversenyen országos 8.helyen végzett
Felkészítő tanára: Hüvelyes Lajosné
79. HOLDA RENÁTA
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 12. E. osztályos tanulója volt.
- a Curie Környezetvédelmi Emlék csapatversenyen országos 8. helyezett lett
Felkészítő tanára: Hüvelyes Lajosné
80. KLÓSZ HENRIETTA
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 12. E. osztályos tanulója volt.
- a Curie Környezetvédelmi Emlék csapatversenyen országos 8. helyezést ért el
Felkészítő tanára: Hüvelyes Lajosné
81. VÁGÓ BORBÁLA
Az elmúlt tanévben a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola 10. E. osztályos tanulója volt.
- az Országos Történelmi versenyen 5. helyezett volt
Felkészítő tanára: Deliné Tarcsai Mária
A diákokat felkészítő pedagógusok
Pedagógus neve |
Intézmény neve |
Törökné Matkó Zsuzsa |
Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola tanára |
Némethyné Móré Edit |
Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola tanító |
Szabóné Juhász Emese |
Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola tanára |
Kaltenecker Erika |
Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola tanára |
Vargáné Várszegi Csilla |
Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola tanára |
Pinczésné Kovács Anikó |
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola tanítója |
Baloghné Futó Zsuzsanna |
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola tanítója |
Totyikné Borbély Gabriella |
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola tanára |
Juhászné Pusztai Irén |
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola tanítója |
Juhász Zoltánné |
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola tanítója |
Erdei Gyuláné |
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola tanára |
Kiss Andrásné |
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola tanítója |
Dr. Szura Józsefné |
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola tanító |
Kiss Zoltán |
Bárdos Lajos Általános Iskola tanára |
Komódi Zsuzsanna |
Bárdos Lajos Általános Iskola tanára |
Molnárné Csukás Irén |
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola tanára |
Szabó Gyuláné |
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola tanára |
Tóthné Németi Ilona |
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola tanára |
Törökné Komódi Judit |
Zichy Géza Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény magánének tanára |
Dr.Benéné Zsákai Zsuzsa |
Zichy Géza Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény tanára |
Kaszásné Tóth Edit |
a Közgazdasági Szakközépiskola tanára |
Tóth Andrea |
a Közgazdasági Szakközépiskola tanára |
Katona Emese |
a Közgazdasági Szakközépiskola tanára |
Szilágyi Lajos |
a Bocskai István Szakképző Iskola igazgatója |
Kurucz Mihály Imre |
a Bocskai István Szakképző Iskola gyakorlati oktatásvezetője |
Harsányi István |
a Bocskai István Szakképző Iskola igazgató-helyettese |
Lember István |
a Bocskai István Szakképző Iskola szakoktatója |
Petróczki Gábor |
a Bocskai István Szakképző Iskola műszaki tanára |
Nagyné Leposa Gyöngyi |
a Bocskai István Szakképző Iskola tanára |
Zsoldos Piroska |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Árváné Márton Erzsébet |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Szántóné Nyírcsák Eleonóra |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Bodó Irén Zsuzsanna |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Nagy Zsuzsanna Julianna |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Pongor László |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Deli Lajos |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Dankó Sándor |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Balla Éva |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Kiss-Bikfalvi Erika |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Károlyné Teleki Anikó |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Hüvelyes Lajosné |
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |
Deliné Tarcsai Mária
|
a Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola tanára |