Írta: Administrator 2012. június 17. vasárnap, 20:25
Június 13-án köszöntötték a kimagasló eredményeket elért diákokat a Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskolában. Az alábbi listán megtekinthetik a teljes névsort. Gratulálunk a sikeres gyermekeknek, felkészítő tanáraiknak és szüleiknek!
Az eseményen készült fotókat KÉPGALÉRIÁNKBAN nézhetik meg!
KÖVESDI ILDIKÓ BALOGHNÉ FUTÓ ZSUZSA Dr SZURA JÓZSEFNÉ
JUHÁSZ ZOLTÁNNÉ
2011. október 14. Bólyai matematika csapatverseny
III. hely Dancs Márton, Borbély Nándor, Nemes Péter, Enyedi Máté,
Dancs Márton egyéni I. helyezett is
Bólyai megyei anyanyelvi csapatverseny
IV. hely Nagy Gergely, Fedics Fanni, Mikó Laura, Makai Attila
Városi Rajzverseny
I.hely Fedics Fanni 3. b
2011.november 2l-25 között Benedek Napok keretében megrendezett helyesírási versenyen
IV. Makai Attila 3.b
V: Fedics Fanni 3.
2011. december 01. Kapocs Iskola Budapest Angol vers- és mesemondó verseny
Bronz fokozat: Nagy Bence
2012. március 13. városi matematika verseny Gönczy Pál Kétt. Á.I
I. helyezett Dancs Márton 3.c
Bendegúz anyanyelvi verseny
I. helyezett Makai Attila megyei döntő, országos döntőn vett részt
Varázsceruza Nádudvar helyesírási verseny
III.helyezett Makai Attila
Kenguru országos matematika verseny országos
VII. helyezett Dancs Márton 3.c
Zsáka komplex egyéni verseny
I.hely magyar Makai Attila
III.hely matematika Dancs Márton
IV. hely magyar Nemes Péter
V.hely matematika Nagy Gergely (Juhász Zoltánné)
Zsáka komplex csapatverseny
III.hely csapat Fedics Fanni 3.b, Nagy Gergely 3.b, Makai Attila 3.b,
IV. hely csapat: Enyedi Máté, Hunyadi László, Dancs Márton 3.c
Bólyai megyei matematika verseny
I.helyezett Dancs Márton 3.c
CSEKA AMÁLIA PINCZÉSNÉ KOVÁCS ANIKÓ JUHÁSZNÉ PUSZTAI IRÉN
Városi Mesemondó verseny
I.helyezett Kölcsei Viktória
(Kölcsei Tibor)
2011. november 2l-25 Benedek Napok keretében megrendezésre kerülő verseny
I. helyezett Kölcsei Viktória
(Juhászné Pusztai Irén, Kölcsei Tibor)
Benedek Elek Ált.Isk. Debrecen megyei helyesírási verseny
I. helyezést ért el: Kis Károly (Juhászné Pusztai Irén)
2012. március 10. „Mesél a sárrét” népmesemondó verseny
II. helyezett Kölcsei Viktória 4.b (Kölcsei Tibor)
2012. március 13. városi matematika verseny Gönczy Pál Kétt. Á.I
I. helyezett Lockár Miklós (Pinczésné Kovács Anikó)
Bólyai megyei matematika verseny
IV.helyezett Lockár Miklós
Bendegúz anyanyelvi verseny
IV. helyezett Kis Károly Árpád (Juhászné Pusztai Irén)
2012. március 3l Babszem Jankó népmesemondó verseny Téglás
I. helyezett Kölcsei Viktória (Kölcsei Tibor)
2012. április 23 Vas Albert országos mesemondó verseny Törökszentmiklóson
I.helyezett Kölcsei Viktória + különdíj
2012. április 25 Föld Napja városi vetélkedő
I.helyezett csapat
Cseke Benigna, Jenei Flóra, Takács Dóra, Orbán Eszter Losonczi Kálmánné
Alapműveleti matematika verseny
területi I. helyezett megyei XIII. helyezett Lockár Miklós 4.b
területi II. helyezett Bere Gergő 4.b
területi IV. helyezett Szűcs Kincső 4.b
területi V. helyezett Kurucz Gréta 4.b
Miénk a tudás komplex tanulmányi verseny Berettyóújfalu
Egyéni eredmények matematika III.helyezett Györfi Zsolt Martin, VI. helyezett Lockár Miklós
Környezetismeret V. helyezett Orbán Dóra
Magyar III.helyezett Kis Károly Árpád
Csapatban: V. helyezett: Orbán Dóra, Kis Károly Árpád, Lockár Miklós
KISS ANDRÁSNÉ
2011. november 11. Bólyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulója
III. helyezett csapat
Bak Dávid, Dobi Gergő, Szabó Marcell, Tóth Dorina,
VI. helyezett csapat
Kállai Dániel, Kiss Zsófia, Kurucz Kamilla, Küzmös Csenge,
Nyelvész anyanyelvi verseny Debrecen
Területi forduló
III. helyezett Dobi Gergő,
2012. április 02. A nyelv egy szépen szóló muzsika megyei helyesírási verseny
IV. helyezett Tóth Dorina 5. b
Varázsceruza Nádudvar helyesírási verseny
III.helyezett Bakk Dávid 5.b
2012. április 27 városi helyesírási verseny
I. helyezett Bak Dávid 5.b
JUHÁSZ ZOLTÁNNÉ JUHÁSZNÉ BAKK ILDIKÓ
Benedek Napok Debrecen
Helyesírási verseny megyei III.helyezett
Tóth Dominik Frank 2.a
VI.helyezett Tóth Fruzsina 2.a, Suba Zsófia 2.a,
Mesél a Sárrét népmesemondó verseny
I.heylezett Till Sára 2.a.
Városi matematika verseny
I.hely Tóth Dominik Frank 2.a.
Városi helyesírási verseny
I.hely Suba Zsófia 2.a,
Bendegúz megyei nyelvész verseny
III.hely. Tóth Dominik Frank 2.a országos döntőn vett részt
Zsákai megyei komplex verseny magyar nyelv és irodalom
V. hely. Suba Zsófia 2.a
Bólyai megyei matematika verseny
III.helyezett Tóth Dominik Frank 2.a
ERDEI GYULÁNÉ
2011. november 19. Püspökladány „Olvasom és értem” megyei szövegértési verseny
VI. helyezett Nagy Enikő 6.a.
2011. november 11. Bólyai anyanyelvi verseny megyei fordulója
II. helyezett csapat Nagy Enikő, Nemes József, Farkas Dávid, Nagy Patrik
2012. március 10. „Mesél a Sárrét” megyei népmesemondó verseny
I. helyezett Mezei István 6. b
Bendegúz Anyanyelvi verseny megyei fordulója
V. helyezett Nagy Enikő 6.a (Erdei Gyuláné)
2012. április 2. A nyelv egy szépen szóló muzsika megyei helyesírási verseny
I. helyezett Patkós Viktória 5.a
Legkedvesebb versem városi verseny
I. helyezett Mezei István 6.b (Erdei Gyuláné)
HOFGÁRTNÉ CZEGLÉDI ETELKA
2012. március 13. városi matematika verseny Gönczy Pál Kétt. Á.I
I. helyezett Nagy Enikő 6.a
Kenguru országos matematika verseny
megyei IV. helyezett Nagy Enikő 6.a
Alapműveleti matematika verseny
területi I. helyezett megyei IV. helyezett Nagy Enikő 6.a
KULCSÁRNÉ TOROCZKAI GABRIELLA DÓRA
Kaán Károly természet és környezetismereti verseny
megyei döntő
V. helyezet Dobi Gergő 5.b
FEKÉSHÁZINÉ PALLAI ERIKA
Városi Rajzverseny A Fekete Borbála Alapítvány szervezésében
I.helyezett Mikó Petra 7.b
Magyar Kultúra Napja városi verseny
I.helyezett Mikó Petra 7.b
I.helyezett Kaszás Orsolya 8.b.
2012. március 12. Gönczy Pál Kétt. Ált.Isk Centenárium évforduló
I. helyezett Mikó Petra 7. b
Megyei rajzverseny I. helyezett
Oláh Kitti 6.a.
TOTYIKNÉ BORBÉLY GABRIELLA
2011. október 14. Bólyai megyei matematika verseny
V.helyezett Dobi Gergő, Kállai Dániel, Szabó Marcell, Vári Liliána 5.b
Zrinyi Ilona matematika verseny
országos döntő XI. helyezet Szabó Marcell 5.b
megyei III. helyezett csapat
Szabó Marcell, Dobi Gergő, Vári Liliána
Kenguru országos matematika verseny
XI. helyezett Szabó Marcell 5.b
Curie környezetvédelmi verseny területi
II.hely csapat Kállai Dániel, szabó Marcell, Bak Dávid
területi III. hely csapat Mikó Petra, Bobik Réka,
országos XIV. hely csapat
Dobi Gergő, Kiss Zsófia, Küzmös Csenge, Dokumentáció I. helyezést ért el
Alapműveleti matematika verseny területi
I. hely Szabó Marcell 5.b
II. hely Bak Dávid 5.b
III. hely Kállai Dániel 5.b
Dr Kónya Józsefné megyei kémiai emlépályázat
II. Sebők Vivien és Takács Gréta 7.a
VITÉZNÉ RÉCZÉS ÉVA
2012. február 28. Városi népdaléneklési verseny
I. helyezett Oláh Kitti 6. a
SPORT
Biriné Szabó Éva, Boros Beáta, Szűcs János
Mezei futóverseny
I. helyezett Szabó Marcell 5.b
I. helyezett Szűcs Kincső 4.b
I. helyezett Luczi Ádám 6. a
Játékos ügyességi verseny
I. helyezett Németi Réka 5.b, Szűcs Kincső 4.b, Hajdú Bence 4.b, Cseke Benigna 4.a, Karika Balázs 4.a, Szentiványi Milán 4.a, Clebik Bence 4.a, Czeglédi Boglárka 4.a, Szodrai Krisztina 3.a, Sándor Alex 3.a, Tordai Balázs 3.c, Keserű Gábor 2.a, Váradi Marcell 2.a, Simon Kristóf 2.a, Kiss Tünde 2.a, Gyöngyösi Nóra 2.b, Csirmaz Réka 2.b
Karate
Megyei III. helyezett Farkas Dominik 3.a
edző: Dihen Károly
Tájfutás
Megyei I .hely. Szabó Marcell 5.b III. hely. Szabó Milán 3.c országos bajnok lett.
edző: Szabó László
Tollaslabda
Joó Balázs városi I. hely, megyei III. hely,
edző: Varga Imre
Kosárlabda
5.a Pap Zoltán, 5.b Borbély Máté, Dobi Gergő, Kiss Szabolcs, 6.a Árva Ferenc, Bodó Máté, Dajka Balázs, Kiss Dániel, Luczi Ádám, Nagy Patrik 6.b Sipos Roland 7.a Kircsi Levente 7.b Sándor Alex
Úszás
Gyors: Tóth Dominik Frank 2.a
Németi Mira 2.a
Szabó Marcell 5.b
Havasi Fanni 4.a
Hüse Ákos 6.b megyei II.
Barta Réka 8.a megyei III.
Magyar Balázs 7.b megyei I. országos 18.
„A” Dobos Dorottya 5.a megyei I. országos 16.
„A” Simon Imre 8.a megyei III.
Hát: Uzonyi Kristóf Benedek 2.b
Márton Lili 2.b
Havasi Fanni 4.a
Oláh Kitti 6.a
Magyar Baázs 7.b megyei I. országos 13.
Pinczés Orsolya 7.a
„A” Simon Imre 8.a megyei III.
Mell:Tóth Dominik Frank 2.a megyei II.
Suba Zsófia 2.a megyei I. országos XI.
Szabó Marcell 5.b megyei III.
Szűcs Kincső
4x50 m váltók
II.kcs. fiú: Dancs Márton, Zubó János 3.c, Sarkadi József 4.a, Szabó Marcell 5.b megyei II.
lány: Havasi Fanni 4.a, Kölcsei Viktória, Szűcs Kincső 4.b, Németi Réka 5.b megyei III.
III.kcs: Pap Zoltán 5.a, Borbély Máté, Kállai Dániel 5.b, Hüse Ákos 6.b megyei V.
IV.kcs: Oláh Kitti 6.a, Pinczés Orsolya 7.a, Barta Réka 8.a, Kaszás Orsolya 8.b megyei V.
Labdarúgás
III.kcs:
Balogh Márk Botond 7.a Sipos Roland 6.b, Bodó Máté,Káposztás Balázs, Kiss Dániel, Luczi Ádám, Mezei Milán 6.a, Dobi Gergő, Kállai Dániel 5.b, Komódi Dominik, Nagy Levente 5.a
megyei II. hely
II.kcs:
Végh Bence 5.b, Chlebik Bence, Karika Balázs, Szentiványi Milán, Tóth Benedek T ibor 4.a
Enyedi Máté, Nagy Nándor, Szikora Péter 3.a Magyar László, Szathmári Ákos, Szilágyi József 3.b, Krasznai Róbert Bendegúz, Tordai Balázs 3.c
megyei II. hely
I.kcs:
Drobina Martin,Nemes Vivien 1.a,Bordán László, Jákób Máté, Rácz Donát, Szűcs Tamás, Tumbász Krisztián 1.b, Keserű Gábor, Simon Kristóf, Váradi Marcell 2.a, Bakk Máté, Tóth Zoltán 2.b, Somogyi Sándor 3.a, Papp Ervin Márk 3.c .
megyei I. országos II.
Atlétika
I.kcs: 1.b Rácz Donát, Szücs Tamás, 2.a Simon Kristóf, Keserű Gábor, Váradi Marcell, 3.c Papp Ervin Márk egyéni városi bajnok és egyéni megyei IV. hely.
megyei II. hely
II.kcs: 3.b Magyar László, 3.c Tordai Balázs, 4.a Chlebik Bence, Karika Balázs, Szentiványi Milán, 5.b Végh Bence
megyei IV. hely
III.kcs: 4.b Kircsi Balázs, 5.b Dobi Gergő, Kállai Dániel, 6.a Sánta Péter, 6.b Sipos Roland, 7.a Kircsi Levente egyéni városi bajnok
megyei IV. hely
IV.kcs: 7.a Somogyi Andrea Cintia, Takács Gréta, 7.b Hermeczi Henrietta, 8.a Palczert Henrietta, 8.b Oláh Krisztina, Kis Bianka Lilla egyéni városi bajnok
megyei IV. hely
Tanulmányi Csapatversenyek
Városi Egészségügyi verseny
I.Sebők Vivien 7.a, Nagy Enikő 6.a, Sóvágó Norbert 8.b
Felkészítő: Dr. Molnár Lajosné
Városi Közlekedési verseny
I.Hajdú Léda Honorka 1.a, Nagy Bence 2.b, (megyei egyéni II.helyezés) Fendrik Tibor 3.b, Kovács Zoltán 4.b,
Felkészítő: Kovácsné Balogh Emese
Természettudományi vetélkedő Nagyhegyes
I.Nagy Enikő 6.a, , Sebők Vivien 7.a, Miron Diána 7.b, Czeglédi János 8.a, Nyikos Fanni 8.b, Nagy Mihály 8.b,
Felkészítő: Totyikné Borbély Gabriella, Dr Molnár Laíjosné, Erdei Gyula
Energiakaland városi vetélkedő
I.Sebők Vivien 7.a, Takács Gréta 7.a, Miron Diána 7.b.
Felkészítő: Totyikné Borbély Gabriella
Föld Napja városi verseny
I.Sebők Vivien 7.a, Takács Gréta 7.a, Czeglédi János 8.a, Nyikos Fanni 8.b
Felkészítő Szemán Zsuzsa, Totyikné Borbély Gabriella
Kapocs Iskola Budapest országos angol nyelvi csapatverseny
3.-4. osztály VI. helyezett
Makai Attila 3.b, Tóth Benedek Tibor 4.a, Kölcsei Viktória 4.b
5.-6.osztály V. helyezett
Patkós Viktória 5.a, Kapás Botond 5.b, Tóth Bálint 5.b
Felkészítők: Hegedűs Erika, Kulcsárné Toroczkai Dóra Gabriella, Lőrinczi Lászlóné, Tóthné Németi Mariann
Hegedűs Erika
Megyei Angol vers- és prózamondó verseny Debrecen
I. Kölcsei Viktória 4.b
Városi Angol vers- és prózamondó verseny Hajdúszoboszló
I. Kölcsei Viktória 4.b
Zalamat Országos Angol nyelvi feladatmegoldó verseny megyei fordulója
I. Engersen Anna 5. a
V.Istók Fruzsina 7. b
Kapocs iskola Budapest
Egyéni országos angol vers-és mesemondó verseny
Arany fokozat: Kölcsei Viktória 4.b
Thököly Városi Angol feladatmegoldó verseny
I.Kállai Dániel 5.b
I.Nagy Márk 7. b
Lőrinczi Lászlóné
Kapocs iskola Budapest
Egyéni országos angol vers-és mesemondó verseny
Bronz fokozat: Szűcs Kincső 4.b
Thököly Városi Angol feladatmegoldó verseny
I.Nemes József 6.a
Dr Molnár Lajosné
Zalamat Országos Angol nyelvi feladatmegoldó verseny megyei fordulója
V.Kapás Botond 5. b
Kapocs iskola Budapest
Egyéni országos angol vers-és mesemondó verseny
Bronz fokozat: Kapás Botond 5. b
Pinczés Vilma
Megyei Angol vers- és prózamondó verseny Debrecen
V.Magyar László 3. b
Tóthné Németi Mariann
Kapocs iskola Budapest
Egyéni országos angol vers-és mesemondó verseny
Ezüst fokozat: Enyedi Máté 3. a