Payday Loans
2017 július 22, szombat
Hungarian Bulgarian Croatian English Finnish French German Italian Polish Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Aquapark futóverseny teljes erdménylista

IMG 6666-001Ebben az évben a nagy hőség és másik két rendezvény is "vitt el" sportolókat. Kisebb létszámmal, de sikerült jól szervezetten megrendezni a versenyt, amelyen 452 fő futotta le a különböző távokat, ezen kívül 23 váltó csapat (3X1000m-es versenye) és aerobik bemutatók is színesítették a programot.

 

A sportolókon kívül sok érdeklődőnek nyújtott remek kikapcsolódási lehetőséget ez a nap- tudtuk meg Bogádi Imrétől, a verseny főszervezőjétől.
Eredménylista:

A XV. „HAJDÚSZOBOSZLÓI AQUAPARK" FUTÓVERSENY
I-III. helyezettjei:


2007-ben vagy később született fiúk (NELSON Étterem-Cukrászda-táv) – 1000 m
1. Tomka Ruben Püspökladány 04:16
2. Tomka Ézer Püspökladány 04:20
3. Juhász Edmond Csenger 04:41

2007-ben vagy később született lányok (BÁSTYA Kézműves Cukrászda-táv) -1000 m
1. Till Kata Hajdúszoboszló 05:43
2. Marusák Orsolya Rebeka Debrecen 05:48
3. Egri Csenge Ebes 05:59

2004-2006 között született fiúk (ICO-táv) – 1500 m
1. Kovács Gyula Hajdúböszörmény 05:05
2. Tomka István Püspökladány 05:07
3. Daróczi Tamás Püspökladány 05:52

2004-2006 között született lányok (Szilfa Étterem-táv) – 1000 m
1. Dobi Lili Berettyóújfalu 03:45
2. Mészáros Nóra Ebes 03:48
3. Sós Anna Ebes 03:52

2001-2003 között született fiúk (RB Fitness-táv) – 2000 m
1. Szőke Balázs Debrecen 06:50
2. Sós Barnabás Ebes 07:09
3. Tomka Boáz Püspökladány 07:19

2001-2003 között született lányok (Hungarospa Aqua-palace-táv) – 1500 m
1. Rózsa Sarolta Hajdúböszörmény 05:55
2. Benikovszki Ivett Püspökladány 06:15
3. Nagy csenge Püspökladány 06:17

1996-2000 között született fiúk (Hotel Silver-táv) – 2500 m
1. Tóth Balázs Debrecen 08:28
2. Szilágyi Ádám Debrecen 08:31
3. Tomka János Püspökladány 08:32

1996-2000 között született lányok (Hotel Aurum-táv) – 1500 m
1. Molnár Sára Hajdúböszörmény 05:29
2. Fegyveres Vanda Hajdúböszörmény 05:42
3. Tóth Éva Püspökladány 06:35

Nyílt férfi rövid táv (LONGÁVEL Óra-Ékszer-táv) – 3333 m
1. Zákány-Nagy Patrik Debrecen 10:52
2. Hadházi Máté Debrecen 10:54
3. Kovács Balázs Debrecen 10:56

40 év feletti férfi rövid táv (LONGÁVEL Óra-Ékszer-táv) - 3333 m
„Szabó László-emléktáv"
1. Sós Barnabás Ebes 11:49
2. Bartha Attila Debrecen 12:13
3. Kovács Gábor Nyíregyháza 12:25

Nyílt női rövid táv (LONGÁVEL Óra-Ékszer-táv) – 3333 m
1. Gulyás Vera Debrecen 12:10
2. Aradi Bernadett Debrecen 13:10
3. Szentpéteri Bianka Püspökladány 14:02

40 év feletti női rövid táv (LONGÁVEL Óra-Ékszer-táv) – 3333 m
1. Zákány Katalin Debrecen 14:46
2. Székelyhídi Éva Nagyhegyes 17:34
3. Benkő Ildikó Debrecen 18:50

Nyílt férfi hosszú táv (HOTEL AURUM-táv) – 10 000 m
1. Juhász Balázs Csenger 33:39
2. Kovács Zsolt Tiszakécske 39.21
3. Bana Richárd Balmazújváros 40:04

40 év feletti férfi hosszú táv (HOTEL AURUM-táv) - 10 000 m
„Willi Müller-emléktáv"
1. Axel Wölk Frankfurt 39:31
2. Takács György Hajdúszoboszló 39:53
3. Kocsár László Debrecen 40:06

Nyílt női hosszú táv (HOTEL AURUM-táv)
1. Ménes Anita Debrecen 41:53
2. Enyediné Dobai Henriett Ebes 43:19
3. Szentpéteri Diána Püspökladány 44:03

40 év feletti női hosszú táv (HOTEL AURUM-táv)
1. Makainé Szabó Csilla Hajdúszoboszló 52:46
2. Muczáné G. Erzsébet Debrecen 53:44
3. Hegedűs Erika Debrecen 56:12

IMG 6670-002

A XV. „HAJDÚSZOBOSZLÓI AQUAPARK" FUTÓVERSENY VÉGEREDMÉNYE
2007-ben vagy később született fiúk (NELSON Étterem-Cukrászda-táv) – 1000 m

1. Tomka Ruben Püspökladány 04:16
2. Tomka Ézer Püspökladány 04:20
3. Juhász Edmond Csenger 04:41
4. László Levente Hajdúszoboszló 04:50
5. Nagy Kevin Milán Nagyhegyes 04:52
6. Jámbor Dániel Debrecen 04:58
7. Karacs Deli Levente Hajdúszoboszló 04:58
8. Kovács Kevin (2005.) Hajdúszoboszló 05:09
9. Császi Bence Hajdúszoboszló 05:23
10. Ungai Péter Hajdúszoboszló 05:31
11. Szilágyi Botond Hajdúszoboszló 05:33
12. Szabó Ákos László Hajdúszoboszló 05:35
13. Kiss Milán Hajdúszoboszló 05:40
14. Rőth Benedek Balmazújváros 05:46
15. Esztári Márton Ákos Hajdúszoboszló 05:47
16. Bíró Levente Hajdúszoboszló 05:59
17. Hajdú Gergő Hajdúszovát 06:03
18. Császi Botond Hajdúszoboszló 06:04
19. Nagy Zétény Hajdúszoboszló 06:09
20. Szigeti Nándor Hajdúszoboszló 06:19
21. Deák Ottó Hajdúsámson 06:20
22. Tóth Attila Dániel Hajdúszoboszló 06:25
23. Görög Benedek Hajdúszoboszló 06:26
24. Ferenczi Gergő Hajdúszoboszló 06:31
25. Tóth Gábor Hajdúszoboszló 06:39
26. Lukács Gergely Dániel Hajdúszoboszló 06:41
27. Szilágyi Hunor Hajdúszoboszló 06:46
28. Nagy Norbert Hajdúszoboszló 06:49
29. Zalka Róbert Budapest 06:51
30. Weinelt Barnabás Budapest 06:54
31. Dede Balázs Hajdúszoboszló
32. Szarvas Péter Hajdúszoboszló
33. Sütő Botond Hajdúszoboszló
34. Luczi Szabolcs István Hajdúszoboszló
35. Lukács Balázs Levente Hajdúszoboszló
36. Szathmári Kolos Hajdúszoboszló
37. Tóth János Debrecen
38. Rózsa Attila Hajdúszoboszló
39. Juhász Zalán Hajdúszoboszló
40. Kiss Bánk Botond Hajdúszoboszló
41. Bíró Csaba Hajdúszoboszló
42. Tóth Péter Debrecen
43. Czidor Dániel Hajdúszoboszló
44. Lovas Barnabás (2006.) Hajdúszoboszló
45. Somogyi Huba Ebes
46. Lukács Péter Debrecen
47. Dóró Róbert Hajdúszoboszló
48. Fodor Ferenc Tiszafüred

2007-ben vagy később született lányok (BÁSTYA Kézműves Cukrászda-táv) -1000 m

1. Till Kata Hajdúszoboszló 05:43
2. Marusák Orsolya Rebeka Debrecen 05:48
3. Egri Csenge Ebes 05:59
4. Tóth Petra Hajdúszoboszló 06:02
5. Zsigmond Eszter Hajdúszoboszló 06:09
6. Susán Lora Zsuzsa Hajdúszoboszló 06:19
7. Bíró Kamilla Hajdúszoboszló 06:24
8. Iski Mia Nagyhegyes 06:25
9. Fodor Fedóra Tiszafüred 06:32
10. Enyedi Luca Ebes 06:34
11. Erdei Hanna Hajdúszoboszló 06:45
12. Karalyos Etelka Hajdúszoboszló 06:53
13. Kovács Léda Hajdúszoboszló 07:01
14. Oláh Dóra Hajdúszoboszló 07:06
15. Kis-Simonka Luca Hajdúszoboszló 07:13
16. Jenei Dorka Hajdúszoboszló 07:32
17. Kircsi Hanna Hajdúszoboszló 07:34
18. Pinczés Kinga Hajdúszoboszló 07:35
19. Fodor Alma Tiszafüred 07:36
20. Sándor Hanna Hajdúszoboszló 07:41
21. Sándor Dóra Hajdúszoboszló 07:48
22. Zalka Krisztina Budapest 07:49
23. 249 07:51
24. Magyar Hanna Hajdúszoboszló 08:01
25. Bíró Lilla Hajdúszoboszló 08:13
26. Szabó Zsófia Dóra Hajdúszoboszló 08:14
27. Dóró Lili Hajdúszoboszló 08:15
28. Kocsis Krisztina Jázmin Hajdúszoboszló 08:16
29. Nagy Andrea Hajdúszoboszló 08:25
30. Végh Bernadett Nagyhegyes 08:25
31. Végh Viktória Hajdúszoboszló
32. Harangi Flóra Hajdúszoboszló
33. Váczi Vanda Hajdúszoboszló
34. Horváth Hanna Hajdúszoboszló
35. Horváth Ráchel Hajdúszoboszló
36. Horváth Nóra Hajdúszoboszló
37. Máthé Zsófia Debrecen
38. Pinczés Zita Mária Hajdúszoboszló
39. Hegyesi Éva Hajdúszoboszló
40. Hegyesi Flóra Hajdúszoboszló

Nem érkezett be a célba: 142; 214

2004-2006 között született fiúk (ICO-táv) – 1500 m

1. Kovács Gyula Hajdúböszörmény 05:05
2. Tomka István Püspökladány 05:07
3. Daróczi Tamás Püspökladány 05:52
4. Pető Benjámin Hajdúszoboszló 06:23
5. Tóth Attila Püspökladány 06:28
6. Oláh Máté Hajdúszoboszló 06:29
7. Sárközi Tamás Hajdúszoboszló 07:00
8. Kovács Péter Püspökladány 07:11
9. Deák Szabolcs Hajdúsámson 07:13
10. Jónás Levente Hajdúszoboszló 07:16
11. Farkas Kevin Hajdúszoboszló 07:20
12. Juhász Noel Hajdúszoboszló 07:44
13. László Dominik Hajdúszoboszló 08:02
14. Pálfi Kristóf Hajdúszoboszló 08:06
15. Sánta Balázs Hajdúszoboszló 08:16
16. Pinczés Dániel Hajdúszoboszló 08:20
17. Domokos Gergő Hajdúszoboszló 08:38
18. Karacs István Hajdúszoboszló 08:39
19. Balogh Jakab Hajdúszoboszló 08:45
20. Sütő Bence Máté Hajdúszoboszló 09:35
21. Bíró László Barnabás Hajdúszoboszló 09:54
22. Karalyos Bence Hajdúszoboszló 10:37
23. Bakó Gergő Hajdúszoboszló 11:00
24. Fazakas Kristóf Hajdúszoboszló 12:15
25. ? 14:27

Nem érkezett be a célba: 162; 528
2004-2006 között született lányok (Szilfa Étterem-táv) – 1000 m

1. Dobi Lili Berettyóújfalu 03:45
2. Mészáros Nóra Ebes 03:48
3. Sós Anna Ebes 03:52
4. Jákób Ramóna Hajdúszoboszló 04:16
5. Kiss Judit Püspökladány 04:34
6. Fodor Virág Tiszafüred 04:46
7. Kovács Alexa Ebes 04:52
8. Karacs Kinga Hajdúszoboszló 04:59
9. Hanzéros Ildikó Hajdúszoboszló 05:02
10. Kircsi Luca Hajdúszoboszló 05:03
11. Hosszú Fruzsina Hajdúszoboszló 05:04
12. Kovács Miletta Nádudvar 05:18
13. Bakó Bianka Hajdúszoboszló 05:20
14. Sándor Kinga Nádudvar 05:21
15. Nagy Brigitta Hajdúszoboszló 05:22
16. Oláh Anna Hajdúszoboszló 05:26
17. Kiss Panna Hajdúszoboszló 05:27
18. Zalka Zsófia Budapest 05:45
19. Jeges Barbara Hajdúszoboszló 05:58
20. Pétervári Judit Nádudvar 06:00
21. Bakó Bianka Enikő Hajdúszoboszló 06:01
22. Varga Flóra Nádudvar 06:05
23. Szilágyi Kitti ? 06:06
24. Horváth Sarolt Hajdúszoboszló 06:17
25. Lovas Fruzsina Hajdúszoboszló 06:27

Nem érkezett be a célba: 182; 645

2001-2003 között született fiúk (RB Fitness-táv) – 2000 m

1. Szőke Balázs Debrecen 06:50
2. Sós Barnabás Ebes 07:09
3. Tomka Boáz Püspökladány 07:19
4. Cseke Lajos Hajdúszoboszló 07:27
5. Daróczi Péter Püspökladány 07:32
6. Tomka Mózes Püspökladány 07:42
7. Dobi Gergő Berettyóújfalu 07:52
8. Nagy Roland Hajdúböszörmény 08:40
9. Sarkadi József Hajdúszoboszló 08:47
10. Szabó Árpád Hajdúszoboszló 08:51
11. Kis-Simonka Dénes Hajdúszoboszló 09:01
12. Bíró Zsombor Hajdúböszörmény 09:06
13. Garzó Vince Debrecen 09:13
14. Lajtos Patrik Nádudvar 09:15
15. Balázs Tamás Balmazújváros 09:32
16. Kunkli Richárd Balmazújváros 09:39
17. Farkas Dominik Hajdúszoboszló 09:50
18. Hegyes Attila Budapest 09:55
19. Borbély Nándor Hajdúszoboszló 09:57
20. Czedlár Csaba Püspökladány 10:01
21. Palágyi László Püspökladány 10:14
22. Nagy Bence Püspökladány 10:17
23. Hartman Kristóf Balmazújváros 11:03
24. Ticz Csaba Hajdúszoboszló 11:26
25. Géricz Dániel Balmazújváros 11:34
26. Morris Sebestyén Budapest 11:37
27. Kiss Nándor Hajdúszoboszló 11:57
28. Rigó Mátyás Hajdúszoboszló 12:02
29. Harangi Kornél Hajdúszoboszló 12:25
30. Pető Tamás Hajdúszoboszló 13:12
31. Nagy Gergely Hajdúszoboszló
32. Veres Patrik Balmazújváros
33. Győri Mátyás Balmazújváros
34. Pinczés Tamás Hajdúszoboszló

Nem érkezett be a célba: 135; 250

2001-2003 között született lányok (Hungarospa Aqua-palace-táv) – 1500 m

1. Rózsa Sarolta Hajdúböszörmény 05:55
2. Benikovszki Ivett Püspökladány 06:15
3. Nagy csenge Püspökladány 06:17
4. Bíró Janka Hajdúböszörmény 06:23
5. Kovács Ágnes Püspökladány 07:00
6. Lente Ágota Hajdúszoboszló 07:01
7. Hajdú Beatrix Hajdúszovát 07:16
8. Hanzéros Anikó Hajdúszoboszló 07:17
9. Vizsnyai Réka Nádudvar 07:32
10. Szigeti Anna Hajdúszoboszló 07:55
11. Gladys Viola Budapest 07:56
12. Vizsnyai Zsuzsa Nádudvar 08:10
13. Kiss Bianka Nádudvar 08:18
14. Végh Noémi Hajdúszoboszló 08:24
15. Majoros Laura Nádudvar 08:35
16. Balázsfalvi Barbara Szerencs 08:42
17. Szilágyi Fruzsina Hajdúszoboszló 09:59
18. Pimiller Krisztina Hajdúszoboszló 10:22
19. Pimiller Hajnalka Hajdúszoboszló 11:15

Nem érkezett be a célba: 229, 582; 599

1996-2000 között született fiúk (Hotel Silver-táv) – 2500 m

1. Tóth Balázs Debrecen 08:28
2. Szilágyi Ádám Debrecen 08:31
3. Tomka János Püspökladány 08:32
4. Kiss Patrik Ebes 08:54
5. Bagi László Püspökladány 09:27
6. Gladys Bálint Budapest 09:33
7. Sugár Dávid Hajdúböszörmény 09:37
8. Lente Tamás Hajdúszoboszló 09:50
9. ? 09:52
10. Balázsfalvi Norbert Szerencs 10:29
11. Balázsfalvi Bergő Szerencs 10:40
12. Borbély Máté Hajdúszoboszló 10:41
13. Rigó Árpád Hajdúszoboszló 11:54
14. Tóth Bálint Hajdúszoboszló 12:00
15. Komlósi Dániel Hajdúszoboszló 12:13
16. Kiss Szabolcs Hajdúszoboszló 12:26
17. Nyilas Gábor Kaba 14:38
18. Fazekas László Hajdúszoboszló 15:44

1996-2000 között született lányok (Hotel Aurum-táv) – 1500 m

1. Molnár Sára Hajdúböszörmény 05:29
2. Fegyveres Vanda Hajdúböszörmény 05:42
3. Tóth Éva Püspökladány 06:35
4. Szigeti Emese Hajdúszoboszló 07:05
5. Morris Jenny Budapest 07:14
6. Karácsony Nóra Hajdúszoboszló 07:31
7. Oros Orsolya Hajdúszoboszló 09:05
8. Ungai Renáta Hajdúszoboszló 09:08
9. Nagy Enikő Hajdúszoboszló 10:41

Nyílt férfi rövid táv (LONGÁVEL Óra-Ékszer-táv) – 3333 m

1. Zákány-Nagy Patrik Debrecen 10:52
2. Hadházi Máté Debrecen 10:54
3. Kovács Balázs Debrecen 10:56
4. Arany Attila Debrecen 11:23
5. Petneházi Gábor Debrecen 11:33
6. Bakó András Debrecen 11:57
7. Tóth Milán Debrecen 12:01
8. Szekeres Tamás Ebes 12:28
9. Duzs László Debrecen 12:50
10. Fülöp Attila Debrecen 12:58
11. Szabó János Debrecen 13:07
12. Bende Máté Püspökladány 13:19
13. Dörgő Máté Hajdúszoboszló 13:20
14. Kiss Róbert Hajdúszoboszló 13:58
15. Rőth Csaba Balmazújváros 14:10
16. Aszalós Imre Hajdúszoboszló 14:18
17. Szekeres László Ebes 14:32
18. Kovács Béla Nagyhegyes 15:35
19. Fülöp Roland Nagyhegyes 15:50
20. Molnár Lajos Nádudvar 16:04
21. Varga Zoltán Balmazújváros 16:06
22. Tóth Gyula Hajdúszoboszló 16:10
23. Domján Péter Nagykanizsa 16:12
24. Németi Botond Balmazújváros 16:16
25. Kovács Zsolt Balmazújváros 16:30
26. Tóth Tamás Hajdúszovát 16:36
27. Tóth Dániel Balmazújváros 16:43
28. Pinczés Ferenc Hajdúszoboszló 17:58
29. Kányási Balázs Balmazújváros 18:05
30. Brázda Barnabás Debrecen 18:20
31. Tar István Balmazújváros 18:26
32. 477 19:03
33. Szilágyi Attila Földes 19:06
34. 554 19:32
35. Kiss Tibor Hajdúszoboszló 19:45
36. Nagy Sándor Berettyóújfalu 20:01
37. Német Ákos Balmazújváros 20:22
38. Mónus László Hajdúszoboszló 20:31
39. Horváth Richárd Hajdúszoboszló 20:47
40. Veres Krisztián Berettyóújfalu 21:08
41. Hegedűs Máté Balmazújváros 21:38
42. Varga Soma Debrecen 21:46
43. Munkácsi Zoltán Debrecen 22:32
44. Kiss Gergely Nimród Hajdúszoboszló 23:01
45. Brázda Martin Debrecen
46. Győrfi Levente Balmazújváros

40 év feletti férfi rövid táv (LONGÁVEL Óra-Ékszer-táv) - 3333 m
„Szabó László-emléktáv"

1. Sós Barnabás Ebes 11:49
2. Bartha Attila Debrecen 12:13
3. Kovács Gábor Nyíregyháza 12:25
4. Dr. Ary Endre Debrecen 12:54
5. Takács Csaba Hajdúszoboszló 13:13
6. Juszth Gyula Debrecen 13:51
7. Sütő Zsolt Hajdúszoboszló 14:13
8. Hartman László Balmazújváros 14:36
9. Daróczi Zsolt Püspökladány 15:09
10. Weiszelt Attila Budapest 15:22
11. Varga Sándor Nagyhegyes 15:58
12. Pásztor Imre Hajdúszoboszló 16:07
13. Szőllősi Szilveszter Hajdúszoboszló 17:30
14. Hanzéros Géza Hajdúszoboszló 17:37
15. Gere Lajos Attila Kaba 17:38
16. Vaszily János Miskolc 17:53
17. Kovács Zoltán Hajdúszoboszló 18:17
18. Brázda László Debrecen 18:19
19. Szoboszlai László Hajdúszoboszló 18:21
20. Hegedűs Elek Hajdúszoboszló 18:22
21. Bíró Attila Hajdúszoboszló 18.24
22. Németi Csaba Balmazújváros 18:29
23. Kiss Csaba Nádudvar 19:17
24. Balázsfalvi József Szerencs 19:48
25. Győrfi József Hajdúszoboszló 20:04
26. Bakó András Debrecen 22:21
27. Kiss Tibor Hajdúszoboszló 22:34
28. Munkácsi István Debrecen 22:49
29. Magyari Zoltán Hajdúszoboszló
30. Szentpéteri Gyula Püspökladány
Nyílt női rövid táv (LONGÁVEL Óra-Ékszer-táv) – 3333 m

1. Gulyás Vera Debrecen 12:10
2. Aradi Bernadett Debrecen 13:10
3. Szentpéteri Bianka Püspökladány 14:02
4. Kiss Bettina Hajdúböszörmény 14:39
5. Nagy Anita Ebes 15:24
6. Juhász Leila Csenger 15:25
7. Békési Zsuzsa Hajdúszoboszló 16:31
8. Halmi Petra Balmazújváros 18:27
9. Csige Beáta Balmazújváros 19:01
10. Németi Noémi Balmazújváros 19:02
11. Dr. Tóth Andrea Hajdúszoboszló 19:23
12. Mónus Anikó Hajdúszoboszló 19:30
13. Kiss Angelika Hajdúszoboszló 19:44
14. Balogh Beatrix Berettyóújfalu 19:53
15. Postáné Nagy Beáta Nagyhegyes 20:17
16. Dörgő Zsófia Hajdúszoboszló 20:35
17. Illyésné Pócsi Gyöngyi Ebes 20:37
18. Vincze Kamilla Hajdúszoboszló 20:43
19. Karalyos Csabáné Hajdúszoboszló 21:20
20. Kátai Anna Hajdúszoboszló 21:25
21. Gaál-Komor Edina Hajdúszoboszló 21:28
22. Burai Judit Debrecen 21:41
23. Tóth Gabriella Balmazújváros 22:06
24. Harmat Eszter Tokod 22:08
25. Deczki Csilla Debrecen 22:33
26. Kerekes Ágnes Hajdúszoboszló 23:25
27. Kádas Erzsébet Hajdúszoboszló 23:26
28. Sóvágó-Kisdi Sára Hajdúszoboszló 23:34
29. Lajter-Hódos Loretta Nagyhegyes 23:38
30. Bíró Imola Hajdúszoboszló
31. Pércsi Beatrix Hajdúszoboszló
32. Máthéné Sz. Zsuzsa Debrecen

40 év feletti női rövid táv (LONGÁVEL Óra-Ékszer-táv) – 3333 m

1. Zákány Katalin Debrecen 14:46
2. Székelyhídi Éva Nagyhegyes 17:34
3. Benkő Ildikó Debrecen 18:50
4. Kiss Tünde Hajdúszoboszló 19:07
5. 75-95?? 19:25
6. Loós Oláh Orsolya Hajdúszoboszló 19:36
7. Marusákné K. Brigitta Debrecen 20:04
8. Nagy Mariann Nagyhegyes 20:14
9. Kerekes Ildikó Debrecen 20:48
10. Kövesiné Gali Éva Püspökladány 21:11
11. Tunyi Szilvia Hajdúszoboszló 21:12
12. Pozsgai Lilla Hajdúszoboszló 21:14
13. Szigetiné B. Gyöngyi Hajdúszoboszló 21:29
14. Kovácsné Cs. Éva Hajdúszoboszló 21:39
15. Áfra Andrea Hajdúböszörmény 21:45
16. Bálint Csilla Hajdúszoboszló 21:59
17. Kökényessy Judit Hajdúszoboszló 22:02
18. Balogh Jázmin Hajdúszoboszló
19. Dombi Éva Ebes
20. Karácsonyné H. Gyöngyi Hajdúszoboszló
21. Szentpéteriné T. Ágnes Püspökladány
22. Fazakas Zipf Krisztina Hajdúszoboszló

Nyílt férfi hosszú táv (HOTEL AURUM-táv) – 10 000 m

1. Juhász Balázs Csenger 33:39
2. Kovács Zsolt Tiszakécske 39.21
3. Bana Richárd Balmazújváros 40:04
4. Gulyás János Debrecen 41:52
5. Pálfi Ábel Hajdúböszörmény 44:59
6. Pócsi Attila Nagykálló 45:47
7. Ónadi Gergely Hajdúszoboszló 45:51
8. Nagy Ádám Hajdúszoboszló 46:14
9. Kovács Csaba Kaba 47:54
10. Szarvas Márk Balmazújváros 48:21
11. Nagy László Hajdúböszörmény 49:05
12. Varga Ferenc Ebes 49:37
13. Márton József Debrecen 49:39
14. Csuth Tamás Vámospércs 50:01
15. Szatmári Béla Hajdúszoboszló 53:00
16. Varga Balázs Debrecen 53:37
17. Horváth Zsolt Debrecen 53:45
18. Höflinger Dániel Hajdúszoboszló 53:49
19. Nagy Gábor Debrecen 54:09
20. Kelemen Máté Balmazújváros 55:35
21. Juhász László Hajdúszoboszló 56:44
22. Bereczki Csaba Karcag 56:46
23. Réthy Sebastian Vámospércs 1:01:11
24. Tóth Axel Ruben Nádudvar 1:05:31
25. Jámbor László Debrecen 1:06:21
26. Tóth Attila Hajdúszoboszló 1:07:38

Nem érkezett be a célba: 96; 106; 184; 408; 625

40 év feletti férfi hosszú táv (HOTEL AURUM-táv) - 10 000 m
„Willi Müller-emléktáv"

1. Axel Wölk Frankfurt 39:31
2. Takács György Hajdúszoboszló 39:53
3. Kocsár László Debrecen 40:06
4. Széles Zoltán Hajdúszoboszló 41:15
5. Csörgi Péter Debrecen 42:35
6. Zalka Péter Budapest 43:41
7. Papp Sándor Vámospércs 44:27
8. Nagykéri György Téglás 45:16
9. Dörgő Sándor Hajdúszoboszló 45:21
10. Balogh Imre Hajdúszoboszló 45:54
11. Madarász Péter Debrecen 49:09
12. Garzó Imre Debrecen 49:38
13. Kiss Róbert Ebes 49:45
14. Szabó Tibor Hajdúszoboszló 52:00
15. Gladys Zoltán Budapest 52:29
16. Molnár Miklós Nagyhegyes 52:48
17. Nick Morris Budapest 53:09
18. Kecskeméti György Hajdúszoboszló 56:47
19. Karácsony Béla Hajdúszoboszló 56:58
20. Cseke Károly Hajdúszoboszló 57:02
21. Lovas Tibor Hajdúszoboszló 57:15
22. Bálint Csaba Hajdúszoboszló 58:57
23. Leiter Bálint Ebes 1:00:25
24. Tornyi László Hajdúszoboszló 1:02:15
25. Sólyom Gábor Hajdúsámson 1:02:52
26. Kovács Ferenc Püspökladány 1:08:02
27. Sándor András Hajdúszoboszló

Nem érkezett be a célba: 8; 35; 45; 136; 186; 563

Nyílt női hosszú táv (HOTEL AURUM-táv)

1. Ménes Anita Debrecen 41:53
2. Enyediné Dobai Henriett Ebes 43:19
3. Szentpéteri Diána Püspökladány 44:03
4. Varga Krisztina Hajdúböszörmény 44:34
5. Varga Tünde Ebes 49:40
6. Bereczki Kamilla Debrecen 57:14
7. Kovács-Tóth Viktória Nyíregyháza 1:01:34
8. Varga Enikő Hajdúszoboszló 1:01:57
9. Hűse Emese Uppony 1:07:38
10. Jakob Bernadett Debrecen 1:14:07

Nem érkezett be a célba: 17; 41; 43; 124

Nyílt 40 év feletti női hosszú táv (HOTEL AURUM-táv)

1. Makainé Szabó Csilla Hajdúszoboszló 52:46
2. Muczáné G. Erzsébet Debrecen 53:44
3. Hegedűs Erika Debrecen 56:12
4. Barbócz Anikó Hajdúszoboszló 57:29
5. Morris Andrea Budapest 58:27
6. Dr. Kálmánczhey Judit Hajdúszoboszló

Nem érkezett be a célba: 5; 13; 655

HUNGOROSPA-váltóverseny – nyílt – 3x1000 m

1. Kovács Zsolt – Fülöp Attila – Bakó András „Sima Szociál" 08:49
2. Pásti Ferenc – Koppányi Attila – Éles Olivér „Üstökösök" 09:06
3. Hadházi Máté - Bana Richárd –Petneházi Gábor „Vakera" 09:18
4. Szilágyi Ádám – Szőke Balázs – Tóth Balázs „Debreceni Futók" 09:38
5. Tomka Joel – Tomka János – Bagi László „Sárréti SE" 09:46
6. Sós Barnabás – Sós Barnabás – Kiss Patrik „Sebes Fiúk" 09:57
7. Ménes Anita – Aradi Bernadett – Gulyás János „Vízibomba" 10:33
8. Tomka Boáz – Kovács Gyula – Daróczi Péter „Bajnokok" 10:38
9. Tomka István – Tomka Mózes – Daróczi Tamás „Ladányi Gepárdok" 12:07
10. Weinelt Attila – Gladys Zoltán – Morris Andrea „Semmelweis 8/2" 12:11
11. Papp Csenge – Tóthné Koncsik Ágnes – Kiss Róbert „HEG – 1" 12:13
12. Szarvas Márk – Tóth Éva – Szentpéteri Bianka „Do it!" 12:14
13. Garzó Imre – Garzó Vince – Höflinger Dániel „Hajdú Mix" 12:25
14. Rigó árpád – Morris Sebestyén – Gladys Bálint „ Küzdök" 12:29
15. Enyedi Sára – Sós Anna – Mészáros Nóra „Sebes Lányok" 12:30
16. Rőth Csaba – Kányási Balázs – Csige Bea „Valakik" 12:45
17. Tóth Gréta Kitti – Márton József – Csuth Tamás „Edit Fitness" 12:48
18. Berde Máté – Palágyi László – Benikovszki Ivett „PAKE" 13:08
19. Németi Csaba – Németi Botond – Kelemen Máté „Fürge ujjak" 13:15
20. Morris Jenny – Zalka Zsófia – Zalka Péter „Semmelveis -8" 13:32
21. Tóth Dániel – Tar István – Kovács Zsolt „Madaras Tesco" 13:48
22. Pozsgai Lilla – Gaál-Komor Edina – Pércsi Beatrix „HEG -2" 17:31
23. Marusákné Kovács Brigitta – Máténé Szigeti Zsuzsa – Máté Csaba „Csipikék" 19:56

IMG 6744-003

IMG 6749-004

IMG 6754-005

IMG 6760-006

IMG 6769-007

IMG 6779-008

IMG 6791-009

IMG 6801-010

 

Szoboszlói Színes– Buzási László
A helyi hírek forrása mi vagyunk! – Minden jog fenntartva
www.szoboszloihirek.hu

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje.

Hirdetés
Hirdetés

Belépés

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Szoboszlói Színes

Kiss Klára - Tel.: +36 30 299 8921, Buzási László - Tel: +36-30 773 0781

E-mail: szoboszloiszines@hotmail.com - szoboszloihirek@t-online.hu

Postacím: 4200 Hajdúszoboszló, Gorkíj utca 2.

ISSN 2061-7038 (Nyomtatott) - ISSN 2061-7046 (Online)